Pogotowie Komputerowe Olsztyn - tel. 600-133-133

DARMOWE PROGRAMY

 ANTYWIRUSOWE

Pobierz darmowy program antywirusowy Avira AntiVir Personal Pobierz darmowy program antywirusowy avast! 4 Home Edition

Pobierz darmowy program antywirusowy BitDefender 10 Free EditionPobierz darmowy program antywirusowy AVG Free 8.0 dla Windows  

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

SERWIS KOMPUTEROWY

Z A M Ó W   U S Ł U G Ę

 

ZESTAWY KOMPUTEROWE

MONITORING IP / CCTV

SIECI KOMPUTEROWE

SYSTEMY ALARMOWE

 

ODWIRUSOWYWANIE

NARPAWA SYSTEMU

ODZYSKIWANIE DANYCH

MODERNIZACJA KOMPUTERA

POMOC PRZY ZAKUPIE

 


DOJAZD DO KLIENTA

 

Pogotowie Komputerowe Olsztyn to usługa serwisowa realizowana bezpośrednio w miejscu instalacji komputera. Teraz możesz wezwać serwisanta do domu lub firmy.

Dzięki naszemu serwisowi nie musisz już odłączać komputera, nie musisz już zawozić swojego niesprawnego sprzętu do serwisu,  przyjedziemy do Ciebie i wykonamy wszystkie prace na miejscu a jeśli mieszkasz w Olsztynie za dojazd nie zapłacisz ani grosza.

Jeżeli Twój komputer jest jeszcze na gwarancji a Ty nie wiesz czy usterka, która wystąpiła w Twoim sprzęcie podlega gwarancji czy nie, zadzwoń do nas a my stwierdzimy czy komputer podlega naprawie gwarancyjnej a jeśli tak odwieziemy go do wskazanego przez Ciebie serwisu z dokładnie wykonanym przez nas opisem usterki.

Mieszkańcom innych miejscowości niż miasto Olsztyn proponujemy bardzo atrakcyjną stawkę za dojazd wynoszą 1 zł netto za kilometr liczoną od Centrum Olsztyna a przy odległościach wynoszących ponad 100 kilometrów proponujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.

Jeśli skorzystasz z naszej nowej usługi POMOC PRZY ZAKUPIE  to razem z Tobą wybierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt tak abyś nie wydał niepotrzebnie więcej niż musisz a nowo zakupiony komputer zawieziemy bezpłatnie do Ciebie, podłączymy wszystkie kabelki i przewody, zainstalujemy dołączone do zestawu oprogramowanie oraz w przypadku podłączenia komputera do sieci Internet skonfigurujemy i zabezpieczymy system operacyjny.

 

G W A R A N C J A

DOJAZD DO KLIENTA

P O M O C   Z D A L N A

 

INFORMATYZACJA FIRM

UMOWA SERWISOWA

AUDYT OPROGRAMOWANIA

BEZPIECZEŃSTWO IT

 

DOSTAWCY INTERNETU

TELEKOMUNIKACJA - VoIP

TEST PRĘDKOŚCI SIECI

PLIKI DO POBRANIA

SKANERY ON-LINE

 

 

Copyright © 2002-2009 pogotowie.olsztyn.pl