Pogotowie Komputerowe Olsztyn - tel. 600-133-133

DARMOWE PROGRAMY

 ANTYWIRUSOWE

Pobierz darmowy program antywirusowy Avira AntiVir Personal Pobierz darmowy program antywirusowy avast! 4 Home Edition

Pobierz darmowy program antywirusowy BitDefender 10 Free EditionPobierz darmowy program antywirusowy AVG Free 8.0 dla Windows  

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

SERWIS KOMPUTEROWY

Z A M Ó W   U S Ł U G Ę

 

ZESTAWY KOMPUTEROWE

MONITORING IP / CCTV

SIECI KOMPUTEROWE

SYSTEMY ALARMOWE

 

ODWIRUSOWYWANIE

NARPAWA SYSTEMU

ODZYSKIWANIE DANYCH

MODERNIZACJA KOMPUTERA

POMOC PRZY ZAKUPIE

 


ODWIRUSOWYWANIE KOMPUTERA

 

Wirusy komputerowe, trojany, spyware oraz inne niechciane kody mogą wyrządzić niemałe straty w Twoim komputerze. Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu tych niechcianych programów komputerowych, zabezpieczeniu komputera przed ponownym zainfekowaniem oraz innym atakiem z sieci Internet. Typowe objawy infekcji systemu operacyjnego  to wolniejsza praca komputera, problemy z uruchamianiem aplikacji, samoistna zmiana strony startowej, problemy z pocztą elektroniczną, problemy z połączeniem internetowym niejednokrotnie spowodowane tym, że nasz komputer stał się już tzw. komputerem zombie w którym bez wiedzy użytkownika został zainstalowany program sterowany przez inną osobę z sieci Internet, która za jego pomocą wykorzystuje nasz komputer do działań niezgodnych z prawem takich jak rozsyłanie spamu, ataki DDoS  przeprowadzane na serwery Internetowe.

W przypadku niechcianego oprogramowania doskonale sprawdza się zasada: "Lepiej zapobiegać, niż leczyć", ponieważ niejednokrotnie skutki infekcji możemy przyrównać jedynie do awarii dysku twardego naszego komputera. Zapobiegać infekcjom i atakom można jedynie aktualizując na bieżąco swój system operacyjny oraz zaopatrując go w niezbędne programy antywirusowe oraz odpowiednie zapory sieciowe.

 

G W A R A N C J A

DOJAZD DO KLIENTA

P O M O C   Z D A L N A

 

INFORMATYZACJA FIRM

UMOWA SERWISOWA

AUDYT OPROGRAMOWANIA

BEZPIECZEŃSTWO IT

 

DOSTAWCY INTERNETU

TELEKOMUNIKACJA - VoIP

TEST PRĘDKOŚCI SIECI

PLIKI DO POBRANIA

SKANERY ON-LINE

 

 

Copyright © 2002-2009 pogotowie.olsztyn.pl