Pogotowie Komputerowe Olsztyn - tel. 600-133-133

DARMOWE PROGRAMY

 ANTYWIRUSOWE

Pobierz darmowy program antywirusowy Avira AntiVir Personal Pobierz darmowy program antywirusowy avast! 4 Home Edition

Pobierz darmowy program antywirusowy BitDefender 10 Free EditionPobierz darmowy program antywirusowy AVG Free 8.0 dla Windows  

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

SERWIS KOMPUTEROWY

Z A M Ó W   U S Ł U G Ę

 

ZESTAWY KOMPUTEROWE

MONITORING IP / CCTV

SIECI KOMPUTEROWE

SYSTEMY ALARMOWE

 

ODWIRUSOWYWANIE

NARPAWA SYSTEMU

ODZYSKIWANIE DANYCH

MODERNIZACJA KOMPUTERA

POMOC PRZY ZAKUPIE

 


GWARANCJA NA WYKONANĄ USŁUGĘ

 

Wielu usługodawców w branży komputerowej to poważny wybór dla Klienta pełny niejasności i wątpliwości, pełen zarówno dobrych, sprawdzonych firm, jak również firm lub osób oferujących fuszerkę i krętactwo.  Przed każdym z nas postawione zostaje pytanie, która z tych firm najszybciej i najtaniej wykona to, co do niej należy? Kto da gwarancję, że wszystko będzie działać dłużej niż do pierwszego restartu po wyjściu serwisanta...?

Nasza firma opiera się na wieloletnim doświadczeniu w świadczeniu usług pewnych i kompleksowych, stąd też nasze usługi objęte są gwarancją co sprawia, że Ty również będziesz spokojny a jeśli usterka powtórzy się nie pobierzemy dodatkowej opłaty za dodatkowy przyjazd i naprawę.

Gwarancja obejmuje zarówno instalacje nowych elementów, jak i wszelkie naprawy oraz poprawę działania programów zmierzające do przyśpieszenia Państwa pracy na komputerze.

Chcemy, by nasza firma kojarzyła się wyłącznie z poprawnie, porządnie i szybko wykonaną usługą, a nie nerwami i niepotrzebnymi wydatkami.

Szczegółowe warunki gwarancji zależą od konkretnego przypadku i wykonanych usług. W razie pytań prosimy pisać na adres: poczta@pogotowie.olsztyn.pl lub dzwonić tel. 600-133-133.

Strzeż się pseudo-fachowców amatorów, którzy podszywając się pod informatyków z doświadczeniem potrafią jedynie "profesjonalnie formatować" a mówiąc ich językiem wykonać formata Twojego dysku i pozostawić Cię z jeszcze większym problemem.

 

G W A R A N C J A

DOJAZD DO KLIENTA

P O M O C   Z D A L N A

 

INFORMATYZACJA FIRM

UMOWA SERWISOWA

AUDYT OPROGRAMOWANIA

BEZPIECZEŃSTWO IT

 

DOSTAWCY INTERNETU

TELEKOMUNIKACJA - VoIP

TEST PRĘDKOŚCI SIECI

PLIKI DO POBRANIA

SKANERY ON-LINE

 

 

Copyright © 2002-2009 pogotowie.olsztyn.pl