Pogotowie Komputerowe Olsztyn - tel. 600-133-133

DARMOWE PROGRAMY

 ANTYWIRUSOWE

Pobierz darmowy program antywirusowy Avira AntiVir Personal Pobierz darmowy program antywirusowy avast! 4 Home Edition

Pobierz darmowy program antywirusowy BitDefender 10 Free EditionPobierz darmowy program antywirusowy AVG Free 8.0 dla Windows  

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

SERWIS KOMPUTEROWY

Z A M Ó W   U S Ł U G Ę

 

ZESTAWY KOMPUTEROWE

MONITORING IP / CCTV

SIECI KOMPUTEROWE

SYSTEMY ALARMOWE

 

ODWIRUSOWYWANIE

NARPAWA SYSTEMU

ODZYSKIWANIE DANYCH

MODERNIZACJA KOMPUTERA

POMOC PRZY ZAKUPIE

 


TELEKOMUNIKACJA VoIP

VoIP (ang. Voice over Internet Protocol) popularnie zwany "telefonią internetową"  jest to technologia cyfrowa umożliwiająca przesyłanie dźwięków mowy za pomocą sieci Internet lub dedykowanych sieci wykorzystujących protokół IP.

Przeważnie połączenie VoIP realizowane jest za pomocą komputera lub wolnostojącej bramki VoIP, która podłączona jest do zwykłego aparatu telefonicznego. Bardziej wymagającym użytkownikom proponujemy centrale telefoniczne VoIP wyposażone w specjalny moduł do połączenia sieci telefonicznej i internetowej, która zastępuje proste bramki VoIP. Po konfiguracji urządzeń VoIP, pracownicy w firmie nadal używają swoich dotychczasowych aparatów telefonicznych, ale kosztowne rozmowy międzymiastowe i międzynarodowe a w niektórych przypadkach także rozmowy na telefony komórkowe automatycznie realizowane są przez Internet. Nasza firma sprzedaje i instaluje urządzenia VoIP wszystkich wiodących producentów m.in. Cisco, Bintec, Linksys, Pentagram, D-Link i inne.

Aby korzystać z tefefonii VoIP w domu lub w firmie nie musisz znać się na sieciach komputerowych ani nie musisz być znawcą technik informatycznych. Wykonywanie połączenia jest identyczne jak w tradycyjnym telefonie. Podnosisz słuchawkę i wykonujesz połączenia. Otrzymywane połączenia odbywają się w ten sam sposób jak dotychczas a ponadto będziesz mógł wybrać numer telefonu z dowolnej strefy numerycznej w Polsce.

 

G W A R A N C J A

DOJAZD DO KLIENTA

P O M O C   Z D A L N A

 

INFORMATYZACJA FIRM

UMOWA SERWISOWA

AUDYT OPROGRAMOWANIA

BEZPIECZEŃSTWO IT

 

DOSTAWCY INTERNETU

TELEKOMUNIKACJA - VoIP

TEST PRĘDKOŚCI SIECI

PLIKI DO POBRANIA

SKANERY ON-LINE

 

 

Copyright © 2002-2009 pogotowie.olsztyn.pl