Pogotowie Komputerowe Olsztyn - tel. 600-133-133

DARMOWE PROGRAMY

 ANTYWIRUSOWE

Pobierz darmowy program antywirusowy Avira AntiVir Personal Pobierz darmowy program antywirusowy avast! 4 Home Edition

Pobierz darmowy program antywirusowy BitDefender 10 Free EditionPobierz darmowy program antywirusowy AVG Free 8.0 dla Windows  

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

SERWIS KOMPUTEROWY

Z A M Ó W   U S Ł U G Ę

 

ZESTAWY KOMPUTEROWE

MONITORING IP / CCTV

SIECI KOMPUTEROWE

SYSTEMY ALARMOWE

 

ODWIRUSOWYWANIE

NARPAWA SYSTEMU

ODZYSKIWANIE DANYCH

MODERNIZACJA KOMPUTERA

POMOC PRZY ZAKUPIE

 


MONITORING IP / CCTV

 

Projektujemy i wykonujemy profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego, które w znacznym stopniu zwiększają bezpieczeństwo firmy. Monitoring IP stanowi rewolucję w technikach monitoringu jest to doskonały sposób na weryfikację i dyskretną kontrolę osób i mienia. Rozbudowany o możliwość rejestracji niejednokrotnie przyczynia się do wykrycia sprawcy kradzieży, rozboju, włamania czy dewastacji jakiegoś obiektu. Monitoring możemy podłączyć  do sieci Internet co pozwala nam na kontrolę obiektu z dowolnego miejsca na ziemi. W zależności od rodzaju kamery możemy zastosować do niej obrotnicę i obiektywy z zoomem automatycznym, a wszystkim tym sterujemy z poziomu przeglądarki internetowej naszego komputera.

 

 

Wykonanie systemu monitoringu zależy w znacznym stopniu od projektantów i instalatorów, oferowanie użytkownikom końcowym rozwiązania opierające się na sieciach komputerowych i kamerach IP mogą doprowadzić do stworzenia ściśle określonych standardów, umożliwiających dalszą rozbudowę sieci monitoringu w Twojej firmie. W chwili obecnej najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie monitoringu IP, który zapewnia odpowiednią kompatybilność urządzeń oraz stanowi nowe światło w dziedzinie technik monitoringu co przedkłada się bezpośrednio na Twoje bezpieczeństwo.

G W A R A N C J A

DOJAZD DO KLIENTA

P O M O C   Z D A L N A

 

INFORMATYZACJA FIRM

UMOWA SERWISOWA

AUDYT OPROGRAMOWANIA

BEZPIECZEŃSTWO IT

 

DOSTAWCY INTERNETU

TELEKOMUNIKACJA - VoIP

TEST PRĘDKOŚCI SIECI

PLIKI DO POBRANIA

SKANERY ON-LINE

 

 

Copyright © 2002-2009 pogotowie.olsztyn.pl