Pogotowie Komputerowe Olsztyn - tel. 600-133-133

DARMOWE PROGRAMY

 ANTYWIRUSOWE

Pobierz darmowy program antywirusowy Avira AntiVir Personal Pobierz darmowy program antywirusowy avast! 4 Home Edition

Pobierz darmowy program antywirusowy BitDefender 10 Free EditionPobierz darmowy program antywirusowy AVG Free 8.0 dla Windows  

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

SERWIS KOMPUTEROWY

Z A M Ó W   U S Ł U G Ę

 

ZESTAWY KOMPUTEROWE

MONITORING IP / CCTV

SIECI KOMPUTEROWE

SYSTEMY ALARMOWE

 

ODWIRUSOWYWANIE

NARPAWA SYSTEMU

ODZYSKIWANIE DANYCH

MODERNIZACJA KOMPUTERA

POMOC PRZY ZAKUPIE

 


POMOC PRZY ZAKUPIE KOMPUTERA

Wybór odpowiedniego komputera stacjonarnego lub przenośnego to w dzisiejszych czasach nie lada problem. Oczywiście można skorzystać z pomocy sprzedawcy lecz nigdy nie będziemy pewni czy rady udzielane przez niego są radami trafnymi, czy chce jedynie pozbyć się z lekka przestarzałego sprzętu zalegającego na sklepowych półkach. Mnogość oferowanych przez sprzedawcę części składowych sprawia, że u niektórych ludzi zaczyna występować poczucie bezradności i zagubienia, co sprawia, że w pewnym momencie przestajemy się przejmować tym co kupimy chcąc już najlepiej mieć to wszystko za sobą.

Jeśli skorzystasz z naszej nowej usługi to razem z Tobą wybierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt tak abyś nie wydał niepotrzebnie więcej niż musisz a nowo zakupiony komputer zawieziemy bezpłatnie do Ciebie, podłączymy wszystkie kabelki i przewody, zainstalujemy dołączone do zestawu oprogramowanie oraz w przypadku podłączenia komputera do sieci Internet skonfigurujemy i zabezpieczymy system operacyjny.

Proponujemy Państwu fachową pomoc przy wyborze, zakupie, transporcie oraz instalacji nowego komputera w Państwa domu lub firmie.

G W A R A N C J A

DOJAZD DO KLIENTA

P O M O C   Z D A L N A

 

INFORMATYZACJA FIRM

UMOWA SERWISOWA

AUDYT OPROGRAMOWANIA

BEZPIECZEŃSTWO IT

 

DOSTAWCY INTERNETU

TELEKOMUNIKACJA - VoIP

TEST PRĘDKOŚCI SIECI

PLIKI DO POBRANIA

SKANERY ON-LINE

 

 

Copyright © 2002-2009 pogotowie.olsztyn.pl